Mažieji Kultūros nakties dalyviai: „Buvo žiauriai smagu!“

Šių metų „Kultūros naktis“ lankytojus kvietė dar labiau atsinaujinusi ir siūlanti dar daugiau pramogų. Galybė renginių masina atvykti į skirtingas erdves net didžiausius namisėdas. O geros tradicijos išlaikomos ir dar labiau propaguojamos, viena jų – šeimų erdvė. Bernardinų sodas penktadienio vakarą vėl pasitiko visus spalvomis, veiklomis ir vaikų šurmuliu. Čia linksminosi nuo mažiausiųjų, sėdinčių vežimėliuose, iki močiučių su anūkais. Leidykla „Nieko rimto“ šiemet taip pat prisidėjo prie projekto ir pakvietė šeimas dalyvauti orientaciniame žaidime.

_DSC4174

Orientacinis žaidimas visai šeimai „Kur pabėgo sapnas?“ sukvietė šeimas ne tik smagiai praleisti vakarą drauge, bet ir laimėti prizų. Orientacinis žaidimas tapo Europos Sąjungos programos projekto „Mūsų mažoji biblioteka“ dalimi. Projektu siekiama didinti literatūros vaikams sklaidą mažose Europos valstybėse. Šiuolaikinėje visuomenėje nebepakanka vaikams paduoti į rankas knygos. Kad vaikas susidomėtų kūriniu, prieš tai jį reikia sudominti ir kitomis atraktyviomis priemonėmis.

„Kultūros nakties“ renginiui pasirinktas gana neįprastas knygų pristatymas – orientacinis žaidimas. Pagal lenkų autorės Annos Onichimowskos paveikslėlių knygas „Kur nuėjo sapnas“ bei „Krosnelė, kepuraitė ir apkepas“ sukurtame žaidime mažieji dalyviai su tėvelių pagalba išmaišė visą Bernardinų sodą, sprendė užuominas, sekė nuorodomis iš vieno žaidimo punkto į kitą link pabėgusio miego ir smagių prizų.

_DSC4226 _DSC4239 _DSC4194

Dalyvių komandos turėjo įveikti įvairias užduotis, parengtas pagal knygų siužetus: kartu piešė Trolį, spėliojo užsienio kalbas, rašė lopšinę, taip pat dalyvavo linksmoje fotosesijoje ir atliko kitas smagias užduotis. Laimėtojų komanda dalijosi įspūdžiais: „Sunkiausia buvo įminti kai kurias užuominas. Bet buvo žiauriai smagu, tikrai gera pramoga!“

_DSC4214

Nenugalimieji laimėtojai

_DSC4223

II vietos laimėtojai

_DSC4203

III vietos laimėtojai

_DSC4220

Žaidimo organizatoriai džiaugėsi šeimų aktyvumu: „Nesitikėjome, kad šis žaidimas sulauks tiek norinčiųjų. Jų buvo tiek daug, kad reikiamą komandų skaičių surinkome per trumpiau nei savaitę. Norime atsiprašyti tų, kurie visgi nepakliuvo – visiems atklydusiems į Bernardinų sodą tik iš šalies pasižiūrėti kaip viskas vyko irgi turėjome linksmų „niekorimtiškų“ dovanėlių“, – sako viena projekto rengėjų Karolina._DSC4070

_DSC4247

Organizatoriai ir savanoriai

Smagus žaidimas, įveiktos užduotys, pramogaujant praleistas laikas prabėgo nejučia, tad leidykla „Nieko rimto“ jau planuoja – galbūt reikėtų ir kitąmet pakviesti į įdomią kultūrinę veiklą.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ IEŠKOKITE ČIA!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s