Porcelianinės leidyklos istorijos 2

Šiandien pristatome antrąją porceliano puodelių kolekciją. Tai tarsi knyga, kurioje – keturios skirtingos ir kartu panašios istorijos. O tas istorijas pasakoja šarmingos Ponios.

ponios

Dailininkės Agnės Nananai Ponios – ypatingos. Jos turi savo Facebook puslapį, darbo knygą, puikuojasi ant atvirukų, užrašų kortelių, laiškų popieriaus. O puodelių joms būtinai reikėjo, nerimo ir vis kamantinėjo dailininkę klausinėdamos „kada?“.

Truputį užtruko, bet štai ir jie – plonojo kaulo porceliano, grakštūs, su lėkštutėmis. Keturi unikalūs puodeliai, susieti Ponių magijos: neskubėjimo, sugebėjimo mėgautis gyvenimu, juoktis iš savęs ir pasitikėjimo savimi.

1

Išsirink savo istoriją (vieną ar kelias).

Ponios foteliuose

Puodelis jaukioms popietėms ar vakarams su knyga. Vieną kartą tai Bulgakovas ir kava, kitą kartą – Kasparavičius ir vaisinė arbata. Ponia įvairiapusė, ji gali sau tai leisti.

 

Ponios su skarelėmis

Jaukus balkonas, ant mažo stalelio – dailus puodelis kavos. Jau tuoj gurkštelėsi, bet vėjas staiga nutraukia ir nusineša skarelę. Ponia nesijaudina, tai jos laiškas pavasariui. Ponia skanauja kavą ir grožisi, kaip danguje sukasi ir pinasi įvairiaspalvės skaros, dalindamosi istorijomis.

 

Ponios su kaktusais

Kiekviena Ponia nusipelno laisvalaikio. Kai gali netrukdoma užsiimti hobiais, puoselėti namus ir šnekučiuotis su draugėmis prie kaktusų arbatos puodelio.

 

Ponios su žiedais

Puodelis elegantiškiems vasaros piknikams. Basomis pievoje, su plačiakrašte skrybėle ir plono porceliano puodeliu rankose. Ponia ir gamtoje Ponia.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s