Porcelianinės leidyklos istorijos 3

Štai ir paskutinis puodelių pristaymas. Jau kitą savaitę juos visus bus galima įsigyti. Jei dar neradote savojo – gal tai vienas iš šių puodelių?

Nusakyti, kokia ši kolekcija – pakankamai sunku. Ji įvairi tiek spalvomis ir piešiniais, tiek forma. Vilijos Kvieskaitės ir Tanios Rex kūriniai – ir miesto stileivai, ir vintažinei damai, ir gamtos vaikui.

Tanios Rex puodeliai – kaip dvi visiškai skirtingos asmenybės. Kapučino kavai skirtas kaulo porceliano puodelis ieško senų laikų išsiilgusių elegantiškų šeimininkų.

Dovanu-pastas-rinkinukas-something-special-4

Jei ilgitės laikų, kai vyrai VISADA atidarydavo duris damoms – šis puodelis skirtas Jums. Kai telefonai buvo laidiniai, ponių suknelės ilgos ir puoštos nėriniais, o vyrai susitikę nukeldavo skrybėles. Ak, kokie laikai!..

http://www.niekorimto.lt/greitai-pasirodys/kapucino-kavos-puodelis-ponai_3265

O štai Tanios puodelis, skirtas neštis į lauką, jau visai kitoks – hipsteriškas.

Hipsteriai

Naujausia drabužių kolekcija iš madingiausios parduotuvės, kietas fotoaparatas, išmanusis telefonas ir puodelis kavos išsinešti. Dabar jau esi pasiruošęs išeiti į miesto gatves. Ir tegul niekas neapsigauna – stilingiausi taip pat rūpinasi gamta! Keisk vienkartinį puodelį į stilingą porcelianą ir diktuok savo madą.

hipsteriai

Autorė apie šiuos personažus sako: „Norėjau padaryti kažką, kas patiktų šiuolaikiškam jaunam žmogui. Ką norėtųsi kasdien paimti su savimi. Taip sugalvojau tuos „hipsta“ personažus.“ Įkvėpimo Tania sėmėsi ir savo aplinkoje: „Mano vyras su savo barzda, kuri jam be galo tinka, įkvėpė labiausiai. Bet šiaip visi šie personažai yra tiesiog tie, kuriuos kasdien matau gatvėse. Tiesiog jauni, žavūs, atsipalaidavę ir besimėgaujantys gyvenimu žmonės. Ta barzdočių – medkirčių kultūra dabar „ant bangos“, bet aš matau tame daugiau nei vien barzdą ir tatuiruotę, tai gyvenimo būdas – tai kūrybiškumas, tai laisvė ir jaunystė, nesvarbu, kiek tau metų.

tanios darbas

Vilijos Kvieskaitės puodeliai – abu skirti išsinešti, abu jaunatviški ir žaismingi. Princesėms skirtas puodelis mūsų gerbėjams jau pažįstamas. Ryškiai raudona spalva, subtili karūnėlė ir linksmas užrašas ŠIANDIEN AŠ PRINCESĖ pralinksmino ne vieną – gėrėjomės pirkėjų ir praeivių šypsenomis per kiekvieną mugę. O sandėlyje neliko nei vieno pavyzdžio, tad pamėgtas puodelis sugrįžo naujoje kolekcijoje – tik šįkart ūgtelėjo ir gavo dangtelį.

princese

Kiekviena mergaitė ar mergina yra truputį princesė. Su auksinėmis garbanomis ar pašiauštais raudonais plaukais. Visoms būna tokių dienų, kai norisi pasakyti: „Šiandien aš princesė!“ Tokioms dienoms ir šis puodelis. Princesiškai popiečio arbatai ar karštam šokoladui – mažam pasilepinimui.

Baltas, spalvotais paukščiais ir žydinčiomis šakomis puoštas antrasis puodelis – kiek kuklesnei personai. Bet ne mažiau veikliai ir kūrybingai.

pauksciai

Pasiimk pavasarį su savimi. Nesiskirk ne tik su šiuo paukščiais ir žiedais margintu puodeliu, bet ir su šypsena, kūrybiniu polėkiu. Susitikti su draugais ar bendradarbiais parke dabar madinga. O kaip be kavos ir arbatos tada?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s