Kalėdiniai kūrėjų sveikinimai

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad rašytojams sukurti kalėdinį sveikinimą yra vieni juokai. Tačiau jie labai stengiasi ir jaudinasi, kad jų sveikinimas būtų kuo nuoširdesnis, originalesnis ir labai pradžiugintų jį skaitančius.

Mūsų autoriai siunčia jums didelį glėbį sveikinimų!

Sigutė Ach18519613_1656659471307819_5472972743050656833_n

Šventiškos dienos man primena tiltelius. Kaip dažnai jas lydi nerimas, jaudulys, net spūstis. Tuomet įsiklausau į save, o ten aš mažutė, labai nekantraujanti puošti eglutę. O po to tyla vaikų kambary ir nesibaigianti pasaka, žvelgiant į lempeles. Linkiu visiems susirasti dureles, už kurių slypi naivumas ir DIDIS GROŽIS, sugebantis pavergti tik tyrą širdį. Mat širdis, jautri GROŽIUI, – nenugalima širdis. Ir ji tyra, tik kartais reikia atsiversti gerą knygą vaikams. Tad lai būna laiko tą padaryti :)

Selemonas Paltanavicius

Selemonas Paltanavičius

Štai dar vienos Kalėdos. Dar viena eglutė. Smagu skaičiuoti laiką prisimenant visas savo regėtas ir puoštas eglutes: „…aš jau mačiau penketą eglučių…“ arba „…o aš pernai ir šiemet eglutę puošiau pats, mama ir sesė su broliu tik padėjo…“
Kalėdos ateina nešdamos gerą nuotaiką ir dovanas. Iš karto po Kalėdų prasideda naujieji gamtos metai, vėl ima ilgėti diena ir šakose prie lesyklos pragysta didžioji zylė. Žinia apie naujus metus yra geriausia dovana. Na, o jeigu po eglute dar rasite knygą, tada galėsite sakyti, kad metai buvo puikūs.
Linkiu visiems daug šviesos, daug sniego. Ledo ir knygų. Nesirkite, kuo ilgiau būkite ore ir draugaukite su Kalėdom!

Benas Bėrantasbenas

Kaip būtų puiku, jei per šias Kalėdas putlūs debesys pribertų daug daug sniego. Tada visi galėtume prie namų iš jo lipdyti besmegenius ar voveriukus su varniukais ir rogutėse čiuožti nuo kalno. Tada galėtume eiti į mišką, kur apsnigtos eglės atrodo dar gražesnės. Sniege paliktume savo pėdas ir galbūt atrastume miško gyvūnų pėdutes, kurie, tikiu, irgi švenčia Kalėdas.
O jei sniego vis dėlto nebus, nereikia pernelyg nusiminti. Vadinasi, mes visi savo šiluma jį ištirpdėm dar nenusileidusį ant žemės. Jaukių švenčių!

 

Ignė Zarambaitė

Igne Zarambaite1

Linkiu Tau sniego angelo, sukurto žvelgiant į pašėlusias žvaigždes, paslaptingo snaigės bučinio tylią žiemos naktį. Linkiu raudonų skruostų bėgant iš visų jėgų ledu, šiltų baltų garų, kylančių į šaltą dangų juokiantis.
Linkiu jaukios namų kertelės, puodelio su gardžiausia arbata, prie viso to – dar knygos, ne šiaip kokios, o murkiančios ant kelių lyg katė ir stebuklingai tirpstančios kaip sniegas rankose – į širdį.

Su šventėmis, Skaitytojau.

Virgis Šidlauskas

Jei šventinį vakarą grįžtant namo į plaukus pabirs ne žvaigždės, o snaigės – nereikia Virgis Šidlauskasstebėtis. Vadinasi, viską šiais metais darėte tinkamai. Geri darbai atsvėrė blogus, gražūs poelgiai – nedovanotinus. Todėl Kalėdų senelis neturės priežasčių žvelgti į jus įtartinu žvilgsniu. Bus gerai, net jeigu nesnigs. Tada pakaks laiko ne tik stebėti krentančias žvaigždes, sugalvoti norus, bet ir naujais metais juos įgyvendinti. O svarbiausia – nepamirškit esančių šalia. Jie didžiausia dovana, kurią turit. Daiktai susidėvi, o meilė ir draugystė, jei jos tikros, – niekada. Ir nebūkit pernelyg rimti, kad problemos ir stresas nesugraužtų jūsų lyg pernokusių obuolių. Mylėkite, būkite kartu, o visa kita – kaip duos žvaigždės. ;)

Šarūnė Baltrušaitienė

Sarune Baltrušaitiene

 

Sveikinu visus „Nieko rimto“ skaitytojus – ir dar tik mėgstančius vartyti, ir jau mokančius skaityti – artėjančių šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga. Linkiu kitais metais daug sužinoti ir daug atrasti, daug svajoti ir daug nuveikti, daug duoti kitiems ir daug pasisemti patiems. Linkiu rasti progų kasdien nusišypsoti ir pasinerti į fantastišką nuotykių pasaulį knygose! Linkiu kasdien atrasti bent po nedidelę smulkmeną, kuri nuoširdžiai pradžiugintų!

 

Neringa Vaitkutė

Visiems skaitytojams ir neskaitytojams, arbatos gėrėjams ir kavos mylėtojams,Neringa Vaitkute_2014_1 svajotojams ir nuotykiautojams, niurzgaliams ir krizentojams, žvaigždžių skaičiuotojams ir atradėjams, visiems paklydusiems ir atsiradusiems, noriu palinkėti to, kas man pačiai neapsakomai svarbu. Dažniau apsikabinkit mylimus žmones ir nors akimirkai visiškai ištirpkite jų šilumoje. Svajokit karštai ir aistringai, net jei svajonių išsipildymas slypi kažkur toli, už ūkanotų kalnų. Dovanokit gerumą nieko neprašydami mainais. Švieskit ir niekada neužgeskit. Lai jūsų švytėjimo neužgesina nei pati ilgiausia ir tamsiausia metų naktis, nei nesibaigianti lietuviška dargana. Nepasiduokit ir nenuleiskit rankų net tada, kai aplink vien aklinos nesėkmių ir nesupratimo sienos. Anksčiau ar vėliau atsiras žmogus, kuris tvirtai pasakys – aš tavimi tikiu. Elkitės ir jauskitės lyg nuostabieji katinai: kad ir kas nutiktų, laikykit nosį pavėjui, o uodegą – karingai pakeltą!
Ir viskas bus gerai.
Jaukių ir nuostabių švenčių, mielieji!

FlecerisTom Fletcher, knygos „Kalėdozauras“ autorius

Sveiki, visi Lietuvos gyventojai!

Linkiu labai linksmų Kalėdų… pilnų dinozaurų!

Video sveikinimą rasite čia.

 

Paul van Loon, knygų serijos apie vilkolaliuką Dolfą autoriusei1c8761.1280x1280

Mieli Lietuvos skaitytojai, kaip malonu, kad ir jūs mėgaujatės vilkolakiuko Dolfo ir Siaubų autobuso nuotykiais. Kartu su Dolfu linkime jums daug džiaugsmo skaitant. Hrrrrau!

20171207_23

 

 

Emmi Itaranta, knygos „Vandens skonis“ autorė

Prieš pat šias Kalėdas lankiausi gražiajame Vilniuje ir parsivežiau lauktuvių tradicinį lietuvišką šakotį, kuris per šias šventes puoš mano stalą. Visiems linkiu ramių Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų metų!

 

 

Meg Rosoff, knygos „Taip dabar ir gyvenu“ autorėMeg_Rosoff

…viskas, ką tikiuosi rasti po Kalėdų eglute – nauja užrašų knygelė ir daug tuščių popieriaus lapų, ant kurių galėčiau spausdinti savo knygų juodraščius. Ai, ir dar dėžutė, pilna puikių idėjų.

Visiems savo draugams Lietuvoje linkiu linksmų Kalėdų ir geresnių 2018 metų. Pasikalbėsime kitų metų pabaigoje ir aptarsime, kaip jie praėjo!

 

 

 

Daug atradimų jums linki visas „Nieko rimto“ kolektyvas!

DSC_0020

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s