Knygos, kurios puikiai tinka skaityti žiemos vakarais

Neišvengiamai artėjant šventėms dažnas jau dabar mąsto apie dovanas artimiesiems. O kas gali būti geriau, jei ne paslapčių kupinos, nuotaikingos žiemos istorijos? Kartais nėra būtina laukti ypatingos progos nustebinti mums artimus. Naujos istorijos, nauji veikėjai ir spalvingos iliustracijos gali suteikti džiaugsmo ir lietingą rudens vakarą. Žiemos knygos gali tapti puikia galimybe priminti apie artėjantį Kalėdų laikotarpį.
suo_vardu_kaledos_SpDažnai augintiniai tampa šeimos dalimi: jie mus visados pasitinka, suteikia džiaugsmo ir palaiko kompaniją krėsdami šunybes, tačiau ne kiekviena šeima gali džiaugtis jų draugija. Galbūt neleidžia galimybės, galbūt negalime suteikti visko, ko reikia jų priežiūrai, tačiau vis tiek mylime įvairius gyvūnėlius ir esame laimingi galėdami kiekvieną kartą, progai pasitaikius, juos myluoti. Nesvarbu, ar tu dar vaikas, ar tau jau kaip Todui yra dvidešimt metų – svajonės išlieka tokios pačios. Lydint begalei kalėdinių stebuklų, knygoje „Šuo vardu Kalėdos“ veikėjai leidžiasi kurti naujas pažintis, rasti išsvajotuosius namus bei atrasti save.
Nežinia, kada pasirodys pirmasis sniegas kieme, kad galėtume leistis į sniegoNevala_Bertis_sniegas_d gniūžčių karą. Statyti šaltąsias pilis ir puikius sargybinius – besmegenius – visuomet be galo smagu, tačiau kaipgi nepalenktyniavus su rogutėmis?! Net jei rogutės sulūžta, randame įvairiausių būdų, kaip čiuožti nuo sidabrinių kalniukų ir dalyvauti sąžiningose lenktynėse. Knygelėje „Nevala Bertis. Sniegas!“ pagrindinis veikėjas taip pat susiduria su šiais žiemos žaidimais, tad lieka tik klausimai: ar sulūžusios rogutės taps didele problema, kas laimės lenktynes, ar Bertis yra pakankamai užsispyręs ir nepasiduos iškilus sunkumams?
Žinome, kad visos tyros svajonės galų gale išsipildo, bet Kaledu_istorija_dkaip Kalėdų senelis apdovanoja visus pasaulio vaikus? „Kalėdų istorija“ yra skirta visiems, net tiems, kurie netiki Kalėdų Seneliu. Svarbiausia žinoti, kad artimo meilė ir pasiaukojimas ištisus metus gali praturtinti kasdienybę ir įžiebti jaukų židinį šeimoje. Knygoje Mikalojus atskleidžia, kaip paslapčiomis galima gaminti žaisliukus, kaip keliauti po užpustytus Suomijos kaimelius, ir netgi kaip prisijaukinti pulkelį laukinių elnių. Mes net neįsivaizduojam, kad tokie dalykai yra įmanomi, bet pamirštame, kad kalėdinis laikotarpis gali būti magiškas ir kupinas ypatingų paslapčių. Verta jas išsiaiškinti žiemai dar nespėjus pasibelsti į mūsų duris!
Rinkitės jūs: ar norite patirti nuotykių kartu su ištikimaisiais gyvūnėliais, ar noritekas slepiasi miske ir sniege_d lenktyniauti ant apsnigtų kalnelių, ar įminti Kalėdų paslaptis – knygų veikėjai bus visad pasirengę vesti jus nuotykių keliais. Nepamirškime ir slėpynių meistrų knygoje „Kas slepiasi miške ir sniege?“ bei klasika tapusios „Kalėdų giesmės“. Įvairiausios istorijos kantriai lauks jūsų knygynuose, tad turime galimybę pradėti ruoštis žiemos stebuklams jau dabar ir stebinti artimuosius negirdėtais pasakojimais.

Rasos Antanavičiūtės straipsnis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s