2019 metų Knygų mugė. Trečia niekorimtukų diena.

_DSC0173

Trečioji mugės diena vėl buvo pilna nekasdienių susitikimų ir linksmų dirbtuvėlių vaikams ir jų tėveliams. Mugėje ir mūsų stenduose viešėjo neįtikėtina daugybė knyginėtojų. Tačiau mūsų stenduose visi tilpo, buvo šiltai sutikti ir gražiai išlydėti! Vaikai turėjo progą pasimatyti su daugeliu mylimų jų autorių.

_DSC0292.jpg

Kęstutis Kasparavičius ir gerbėjai su dovanomis.

Mažyliai susitiko su „Klampynių kronikų“ autore Neringa Vaitkute, taip pat ir su Šarūne Baltrušaitiene, parašiusia mieląją „Kaip zuikis jausmus pažino“ knygelę. Vėl gerbėjus piešiniais ir pokalbiais džiugino mūsų mieloji Sigutė Ach bei autografų negailėjo Selemonas Paltanavičius, Kęstutis Kasparavičius, Virgis Šidlauskas, Marius Čepulis. Tuo tarpu Asta Gricė, „Bebriuko Beno“ autorė, surengė vaikams smagias dirbtuves – kartu jie gamino varliškus durų rankenų pakabukus. O Benas Bėrantas ir Vilija Kvieskaitė, „Riešutorto“ bei „Baubaimės“ autoriai, ne tik dalino autografus, bet ir gamino su vaikais spalvotus pelėdžiukus, į kuriuos dėjo elektrines žvakutes, kad naktį pelėdžiukai jaukiai šviestų ir vaikytų vaikų baubaimes.

_DSC0496.jpg

Virgis Šidlauskas

Prie Jolitos Zykutės šiandien prisijungė knygos „Kaip karalaitė iš grožio konkurso pabėgo“ dailininkė Raimonda Nabažienė, kartu jos su vaikais kalbėjosi apie laimę ir grožį. Eidvilė Viktorija Buožytė ir šiandien kartu su kibiru Čarliu ir vaikais meistravo knygų skirtukus – pelytes. Diena buvo ilga ir kupina įspūdžių bei naujų draugų – tiek tikrų, tiek įsivaizduojamų, knygelėse sutiktų. Niekorimtukai skleidė skaitymo džiugesį ir saujomis visiems dalino šypsenas. Bet šypsenų maišas dar pilnas, užteks ir rytojui! Ryt juk paskutinė mugės diena – ak, kaip greitai bėga laikas, kai linksmai jį leidi – tad išsišiepę visus pasitiksime ir išlydėsime iki kitų metų!

 

Miglės Černiauskaitės-Strikauskės reportažas

Nuotraukos Linos Lukšaitės

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s