Sigutės Ach seminaras Vilniaus „Šviesos“ pradinėje mokyloje

Vieną saulėtą, pavasariu dvelkiantį penktadienio vidurdienį Sigutė Ach nešina edukacinėmis priemonėmis: teptukais, paletėmis bei tikrais dailininkų dažų rinkiniais aplankė Vilniaus „Šviesos“ pradinėje mokykloje gyvenančius jaunuosius kūrėjus.

IMG_2753

IMG_2666

Kiek daug minčių gyvena jaunųjų kūrėjų galvose.

Linksmai, kūrybiškai ir puikiai nusiteikę vaikai turėjo galimybę pažiūrėti ne tik edukacinį filmuką apie spalvas bei tapybą, bet ir išbandyti seminaro metu demonstruojamą piešimo techniką.

IMG_2678

IMG_2985

 

IMG_2888 Puiki atmosfera, teigiamos emocijos tiesiog sklandė ore! Mažieji tapytojai kūrė vienetinius, originalius, spalvingus piešinius. Sigutė skatino vaikus nebijoti eksperimentuoti, drąsiai reikšti mintis tiek vaizdais, tiek žodžiais.

IMG_2934IMG_2973

IMG_3022

IMG_3260

Kol darbai džiūvo ir laukė akimirkos kada bus eksponuojami, Sigutė Ach sutiko papasakoti ne vieną istoriją apie jos kurtus personažus. Dailininkė dalino autografus, šnekučiavosi ir mielai įsiamžino su mažaisiais gerbėjais.

IMG_3417

IMG_3404

IMG_3364 Ši šauni popietė prabėgo nepaprastai greitai, vaikai šypsojosi, o rankose šnarėjo puikūs darbai. Atsisveikindama dailininkė padėkojo visiems dalyvavusiems, padrąsino vaikus išlaisvinti mintis, kūrybą bei nupiešė vaikams žaismingą arkliuką. Šis padūkėlis nusprendė nutūpti ant klasėje esančios lentos ir taip linksminti vaikus artėjančių Šv. Velykų proga!

IMG_3274

IMG_3334

IMG_3263

 

Advertisement

Įrašo “Sigutės Ach seminaras Vilniaus „Šviesos“ pradinėje mokyloje” komentarų: 1

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s